XS
SM
MD
LG
XL
Hakkımızda

 1981 yılında kurulan ve halen faaliyetlerini sürdüren Geco Tekstil kot üretiminde ilk yıllardan itibaren bir dünya markası haline gelmeyi başardı. Üretime geçtiği yıllarda önce yurtiçi ardından ise Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine yaptığı ithalat ile sektörün liderinden biri oldu.

Ü
retim konusunda en yüksek kaliteyi sunmayı, son teknolojilerin uygulanmasını ve dünya modasını yakından takip etmeyi en önemli prensipleri olarak belirleyen Geco Tekstil bünyesinde bulundurduğu GECO - EYE4U - BLUE WORLD - OZOC - MEOSHE - VARCITY markalarının da üretimini üstlenerek modern bir tesiste çalışmalarına genç ve dinamik bir kadroyla da halen devam ediyor.
Tasarım


Güncel trendlere uygun son moda anlayışıyla tasarım stilinden ödün vermeyen Geco Tekstil sürekli kendini güncellemeyi ve yenilemeyi ön planda tutmaktadır.Üretim 


Kot ve üzerine boya, baskı ve işleme üzerine uzman olan Geco Tekstil’de yeni nesil makineler ile üretim yapılmaktadır.Kalite


Yüksek kalite standartlarına uygun üretim yaparak kendini her gün geliştiren Geco Tekstil çevresel konulara hassasiyet göstermektedir.

 

 


{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım